Satış ve Danışma Hattı: 0850 840 40 40 Türkçe

Hakkımızda

 

    Kurulduğu günden bugüne kadar müşteri memnuniyetini sağlamak için daima ileri teknoloji ürünlerini kullanarak, akılcı ve yenilikçi çözümler sunan firmamız; müşteri memnuniyetli çalışmaya odaklanmış olup sorunların değil çözümlerin parçası olmak için çaba göstermektedir. Hızlı servis kaliteli hizmet koşulsuz müşteri memnuniyeti esas prensibimizdir...

 

2015 Yılında Akdeniz Sanayi Sitesi 5043 Sk. No:10 Kepez/ANTALYA'da, AKDENİZ HİDROLİK ünvanı ile kurulan sirketimiz araç üstü hidrolik mobil vinç tamir bakım servisi olarak hizmet vermektedir. Araç üstü katlanır bomlu vinç, Araç üstü Teleskobik vinç, Araç üstü teleskopik platform kurtarma vinç ve hidrolik ataşmanların tamir bakımları. Tüm bomların onarılması, Bom tamiratı, Hidrolik piston tamiri, Hidrolik pompa onarımları, kaynak işlemlerinin yapılması, dişli onarımları, Rakor ve Hidrolik hortumlarının tarafımızca kendi bünyemizde yapılarak minimum maliyetlerde müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

 Antalya ağırlıklı olmak üzere Akdeniz Bölgesine ve Türkiye geneline hizmet vererek kendi sekmentinde LİDER olan servisimiz. Profosyonel çözümler üreten profosyonel ustalarımızla tüm vinç ve Mobil vinçlerinize en kısa zamanda ve minimum maliyetlerle hizmet vermektedir.