24/12/2018

Hakkımızda

Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşteri memnuniyetini sağlamak için daima ileri teknoloji ürünlerini kullanarak, akılcı ve yenilikçi çözümler sunan firmamız; müşteri memnuniyetli çalışmaya odaklanmış olup sorunların değil çözümlerin parçası olmak için çaba göstermektedir. Hızlı servis kaliteli hizmet koşulsuz müşteri memnuniyeti esas prensibimizdir…

 

2015 Yılında Akdeniz Sanayi Sitesi 5043 Sokak No:10 Kepez / ANTALYA ‘da, AKDENİZ HİDROLİK – Antalya Vinç Servisi unvanı ile kurulan şirketimiz araç üstü hidrolik mobil / hiyap vinç tamir bakım servisi olarak hizmet vermektedir. Araç üstü katlanır bomlu vinç, Araç üstü Teleskopik vinç, İnsan kaldırma platformları, Hidrolik ataşmanların tamir bakımları, Uzatma bomların onarılması, Bom kestamit bakımları, Bom tamiratı, Hidrolik piston tamiri, Hidrolik piston Lift imalatı, Hidrolik pompa bakım onarımı, Rediktör Bakımı, Hidrolik beyin bakımı, Hortum tambur bakımı, Halat tambur bakımı, Hidrolik valf bakımları, Torna, Kaynak ve Borvek işlemlerinin yapılması, Dişli onarımları, Çelik tesisat ve Hidrolik hortumları kendi bünyemizde yaparak müşterilerimize minimum maliyetlerle hizmet vermekteyiz.

 

Antalya ağırlıklı olmak üzere Akdeniz Bölgesi ve Türkiye geneline hizmet vererek kendi sekmentinde LİDER olan servisimiz. Profesyonel çözümler üreten  ustalarımızla tüm vinç ve Mobil vinçlerinize en kısa zamanda ve minimum maliyetlerle hizmet vermektedir.

Kısayol Menü : AnasayfaHizmetlerimizBasında BizHaberlerGaleriİletişim